Zaufany blog

Odkrywamy przed Tobą tajniki copywritingu i content marketingu. Dzielimy się wiedzą, która - dla Ciebie jest potwierdzeniem naszego doświadczenia, a dla nas - jest podstawą do tworzenia dopasowanych treści, które przyciągają i nakręcają Twoją sprzedaż.

Copywriting i content marketing – czy mogą bez siebie istnieć?

Chcesz być widoczny dla swoich klientów? Potrzebujesz treści w formie, która zależy od tego, jak działasz i do kogo kierujesz swoją ofertę. Czego więc potrzebujesz: copywritingu czy content marketingu? Dam Ci szybką odpowiedź: jednego i drugiego. Dowiedz się, dlaczego.

Iza Gorzkowska
8 września 2023

Artykuły eksperckie w branżach technicznych – co zrobić, żeby były naprawdę wartościowe i przekładały się na sprzedaż?

Automatyka przemysłowa, fotowoltaika, produkcja opakowań czy bram garażowych – to tylko kilka przykładów branż „technicznych”. Działasz w jednej z nich? Co możesz zrobić, żeby otrzymywać artykuły eksperckie na odpowiednim poziomie?

Magda Pułym
24 sierpnia 2023

Najwyższa jakość w niskiej cenie. Kompleksowo i profesjonalnie. 5 powodów, dla których lepiej wyeliminować kalki językowe z tekstów sprzedażowych

Twoje produkty są najwyższej jakości? Zapewniasz klientom kompleksową obsługę i konkurencyjne ceny? Kalki językowe i frazesy mogą Ci nawet poważnie zaszkodzić! Zobacz, dlaczego są takie groźne i sprawdź, jak się ich pozbyć.

Magda Pułym
27 lipca 2023

Artykuły sponsorowane – czy wiesz o nich wszystko? Kompendium wiedzy

Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych klientów? Wykorzystaj możliwości, jakie przynosi content marketing i publikowane w jego ramach artykuły sponsorowane. Oto kompletny przewodnik po tego rodzaju tekstach.

Iza Gorzkowska
12 czerwca 2023

Nie boimy się obostrzeń w branży farmaceutycznej [CASE STUDY]

Wiedza naszych copywriterów zaowocowała współpracą z firmą Dr.Max Sp. z o.o. Zlecono nam przygotowanie ponad 1000 opisów produktów, w oparciu o konkretne wymogi techniczne.

Iza Gorzkowska
5 czerwca 2023

Wiemy, jak pisać o podatkach za granicą [CASE STUDY]

Wiemy, jak pisać o podatkach przystępnym językiem. Podjęliśmy współpracę z firmą PolskiRezydent.pl w zakresie prowadzenia bloga firmowego.

Iza Gorzkowska
31 maja 2023

Prowadzenie bloga firmowego – jak działamy?

Prowadzenie bloga firmowego jest jedną z naszych sztandarowych usług, a jednocześnie najbardziej popularną. . Chcesz powierzyć nam realizację tego zadania? Sprawdź, jak działamy.

Iza Gorzkowska
24 maja 2023

Teksty wewnętrzne i zewnętrzne w content marketingu – czym się różnią i jak pomagają Ci sprzedawać?

Teksty wewnętrzne i zewnętrzne stanowią fundament content marketingu. Czym właściwie są? Do czego mogą Ci być potrzebne? Jakie są pomiędzy nimi podobieństwa i różnice? Wyjaśniamy.

Magda Pułym
10 maja 2023

Mail ofertowy B2B – 8 kroków, dzięki którym Twoja oferta wzbudzi zainteresowanie potencjalnego klienta

Działasz w branży B2B i często słyszysz od potencjalnych kontrahentów: „proszę mi wysłać ofertę na maila”? A może zależy Ci na pozyskaniu nowych klientów i myślisz o wysłaniu do nich tzw. cold mailingu? Jak zatem powinien wyglądać mail sprzedażowy? Podpowiadamy.

Magda Pułym
30 marca 2023

Jak przeprowadzić skuteczny proces rekrutacyjny do działu digital marketingu?

Rekrutacja do działu digital marketingu to proces, który wymaga starannego przygotowania. Omówimy, jak przeprowadzić skuteczny proces rekrutacyjny, aby zwiększyć szanse na sukces.

Redakcja Sago Media
22 lutego 2023
1 2 3 10