O nas

Dowiedz się, czym dla nas jest pisanie tekstów na strony www i przekonaj się o naszych możliwościach

AGENCJA COPYWRITERSKA SAGO MEDIA - POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

Jesteśmy agencją, która stanowi wypadkową szczęśliwego zrządzenia losu i niespodziewanie ujawnionej pasji do słowa pisanego.

Sa* odkryła w sobie umiejętność do nadawania prostym słowom wymownego znaczenia. W głowie Go* wykiełkował pomysł, jak wykorzystać potencjał drzemiący w treściach wychodzących spod pióra Sa. Początkowo luźna koncepcja, która zrodziła się z chęci połączenia „przyjemnego z pożytecznym”, w końcu nabrała realnego kształtu – przestała być tylko nieśmiałym marzeniem. W 2009 roku pewnym krokiem – jako agencja copywriterska Sago Media – wkroczyliśmy w internetowy świat, gdzie użyteczny content powoli stawał się wyznacznikiem widoczności i sukcesu firm w sieci.

I tak pasja stała się dla nas sposobem na życie, a dla naszych klientów – jest szansą na pozyskanie wartościowych treści. Treści, które są fundamentem skutecznego marketingu internetowego.

Tylko odpowiednio dobrane słowa potrafią silnie oddziaływać na czytelników. Jako agencja copywriterska mamy tego świadomość. Dlatego wykorzystujemy ich moc, tworząc teksty na strony www: skuteczne i wpływające na pożądane decyzje użytkowników internetu. Nie będziemy jednak tutaj pisać, jacy to jesteśmy profesjonalni i z ogromnym doświadczeniem. Wiemy, że dla Ciebie liczą się „namacalne” dowody naszej pracy.

Dobra treść zawsze obroni się sama

Dlatego sprawdź nasze portfolio i referencje, które najwierniej odzwierciedlają to, co potrafimy i możemy dla Ciebie zrobić. Zdaj się na nasze doświadczenie oraz umiejętności i stań się częścią historii Sago Media.

* – tajemniczo brzmiące Sa i Go, od których wzięła się nazwa firmy, to pierwsze dwie litery nazwisk właścicieli.

9
Lat na rynku
170+
Tylu klientów nam zaufało
16000+
Przygotowanych opisów produktów
250 000+
Napisanych tekstów