Nasi wybrani klienci

Grono klientów zadowolonych z naszych usług to już prawie 1 000 firm. Wśród nich znalazły się małe i duże przedsiębiorstwa z różnych branż, sklepy internetowe oraz strony WWW znanych marek. Zobacz, komu do tej pory pomogliśmy zdobyć najwyższe pozycje


Referencje

" Sago Media to bardzo dobre pióra i autorzy specjalizujący się w wielu tematach. Ich artykuły są wartościowe, ciekawe i rzetelnie napisane. Świetnie się je czyta! Sago Media to dobra, solidna i godna polecenia firma, a współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność. "

KAROLINA PRZYBYSZ-SMĘDA ( K2 )

" Współpraca z Sago Media układa się bardzo dobrze. Copywriterzy SaGo dostarczają teksty wysokiej jakości: bez zarzutu pod względem językowym i stylistycznym, ponadto kreatywnie podchodzą do najtrudniejszych tematów. Ogromną zaletą Sago jest też terminowość i duża elastyczność, co znacząco usprawnia współpracę przy dużych projektach z krótkimi deadline’ami. "

JOANNA SUCHOCKA ( Agencja Next )

" Z agencją Sagomedia współpracujemy już od dłuższego czasu, zlecając jej przygotowywanie tekstów na strony www naszych Klientów. Wszystkie materiały otrzymujemy w terminie. Nigdy się nie zdarzyło, aby teksty nie były dopasowane do naszych potrzeb - zawsze niosą za sobą konkretną wartość merytoryczną, spełniając jednocześnie wymogi SEO. Podsumowując, wszystkim szukającym dobrego contentu śmiało polecamy współpracę z Sagomedia "

SEBASTIAN SUMA ( CEO Sempai )

" Osoby pracujące w firmie Sago Media to profesjonaliści spełniający wszelkie nasze oczekiwania, nawet te wykraczające poza standardową ofertę, dlatego gdy potrzebujemy tekstów wysokiej jakości jesteśmy pewni że dokładnie takie zostaną dla nas napisane. W czasie półrocznej współpracy wszystkie zlecenia były wykonywane terminowo i nie pojawiły się żadne problemy mogące zakłócić naszą dalszą współpracę. "

PIOTR HARMAS ( Team Leader Performance Media )

" Jesteśmy zadowoleni z treści realizowanych przez firmę Sago Media. Artykuły są merytoryczne, zawierają wszystkie najważniejsze szczegóły w obrębie danej tematyki oraz pisane są w zgodzie z wszelkimi zasadami copywritingu. Terminowość jest jedną z największych zalet Sago Media. Z całą pewnością możemy polecić skorzystanie z usług firmy Sago Media. "

DAMIAN LUTOWSKI ( SEO Manager Rankomat.pl )

" Agencja Sago Media dała się poznać jako solidny partner, spełniając nasze oczekiwania w odniesieniu do treści na stronę internetową. Jakość otrzymanych tekstów okazała się zadowalająca. Nasza współpraca przebiegała bezproblemowo, co skłoniło nas do jej kontynuowania "

ANNA DROZDOWSKA ( Starszy Specjalista ds. Produktu Idea Money )

" Solidne, szybko i skrupulatnie przygotowane artykuły. Od razu widać, że Sago Media to nie osoby piszące z przypadku. "

TOMASZ FRONTCZAK ( Prezes Zarządu Maxroy )

" Pragniemy zarekomendować firmę Sago Media, z którą mamy przyjemność współpracować od sierpnia 2010 r. w zakresie: pisania tekstów na strony internetowe firm, które promujemy. W trakcie współpracy z Sago Media otrzymaliśmy nie tylko profesjonalnie przygotowane teksty zawierające odpowiednio dopasowane informacje, ale także pomoc w znalezieniu najlepszych sposobów promowania serwisów. Współpracując z Sago Media można liczyć na pełen profesjonalizm, a także kreatywność w tworzeniu tekstów. "

PAWEŁ GNIADEK ( Starszy Specjalista ds. SEO Direct Traffic )

" Profesjonalizm, wysoka jakość, terminowość – to cechy które wyróżniają firmę Sago Media w procesie pisania artykułów. Jesteśmy w pełni zadowoleni z efektów zleconej im pracy. "

BARTOSZ BERLIŃSKI ( właściciel Gooroo Marketing Internetowy )

" Od naszych partnerów oczekujemy profesjonalizmu, terminowości i wysokiej jakości zleconej im pracy. Wszystkie te cechy ma Sago Media. "

MICHAŁ UNOLD ( CEO Undicom )

" Doskonały kontakt, wszystko jasne i klarowne od samego początku, świetne opisy produktów i to co najważniejsze – terminowość. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy Sago Media. "

PIOTR RAJNISZ ( właściciel IT Services (e-foteliki.pl) )

" Współpraca z Sago Media przebiega sprawnie i terminowo. Teksty przygotowane są w sposób profesjonalny. Polecam. "

PAULINA CHACIŃSKA ( E-Commerce Specialist Frisco.pl )

" Pragnę wyrazić pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Sago Media, która wykazała się pełnym profesjonalizmem w realizacji zlecanych zadań redakcyjnych. Firmę cechuje doskonały kontakt, profesjonalne a przy tym indywidualne podejście do wymagań klienta – pomimo bardzo specyficznej tematyki oraz wysokich wymagań teksty są pisane poprawnie i na oczekiwanym poziomie. "

MCHAŁ KOWALSKI ( specjalista ds. marketingu internetowego Napad.pl )

" Firma Sago Media dała się poznać jako wiarygodny, rzetelny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi firmy Sago Media, która spełnia najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług. Szczególnie polecam wiedzę merytoryczną oraz sprawność w realizacji nowo postawionych zadań. "

PAWEŁ ŻUCHOWSKI ( właściciel abc-szkolenia.com )

" Agencja interaktywna TENSE.PL to specjalista w obszarze pozycjonowania stron internetowych oraz szeroko pojętego marketingu internetowego. Z uwagi na dotychczasową współpracę firmę Sago Media możemy zarekomendować jako solidnego, terminowego partnera w zakresie pisania różnych tekstów z dziedziny copywritingu. Wykonywane zlecenia są zawsze zgodne z wytycznymi, a wzajemna komunikacja przebiega płynnie i szybko. "

ANNA BRÜSKE ( Tense.pl )

" Sago Media to firma, której usługi spełniły moje oczekiwania. Jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy w zakresie tworzenia artykułów dla mnie oraz moich klientów, za co należą się podziękowania. "

PAWEŁ GONTAREK ( właściciel Outnet.pl )

" Wysoka jakość tekstów, profesjonalizm i terminowość – tak krótko można opisać współpracę z Sago Media. Firmie powierzyliśmy napisanie kilkudziesięciu artykułów o tematyce medycznej. W efekcie otrzymaliśmy teksty, które spełniły nasze oczekiwania. "

MARZENA KOWALSKA ( dyrektor marketingu LUXMED )

" Solidnie, konkretnie i zawsze na czas. Polecam współpracę z Sago Media. "

RAFAŁ KOPYTO ( Marketing Manager AleRabat.com )

" Praca z firmą Sago Media oznacza terminowość i szybką realizacje zleceń na wysokim poziomie. Jest to solidny partner, z którym współpraca to przyjemność i profesjonalizm w każdym calu. Teksty przygotowywane są ściśle według wymagań klienta. Polecam Sago Media jako partnera godnego zaufania. "

ELŻBIETA PIOTROWSKA-KRZAK ( Kierownik ds. Rozwoju Produktów PKT.pl )

" Przygotowane przez Sago Media teksty o branży odzyskiwania danych są na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Mile mnie to zaskoczyło, że osoby nie związane bezpośrednio z tematem specjalistycznym mogą przygotować tak dobrej jakości materiały. "

MICHAŁ DZIAMBA ( właściciel agam.lublin.pl )

" Współpraca z Sago Media przebiegła bezproblemowo, nasze zlecenie zostało zrealizowane bardzo szybko, według dokładnych wytycznych które zostały przekazane przy jego składaniu. Szybka realizacja za dobrą cenę, oraz indywidualne podejście do klienta – tak w kilku słowach można podsumować naszą współpracę. "

PAWEŁ JĘDRYKA ( iCasa.pl )

" Współpracujemy z firmą Sago Media już od dłuższego czasu, jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług. Pomimo że na rynku istnieje wiele podobnych firm oferujących teksty w niższych cenach, warto zapłacić więcej za usługę wyższej jakości. Jak wynika z naszego doświadczenia współpraca z Sago Media przebiega zawsze bezproblemowo. Jakość usług jest adekwatna do ceny. Pełen profesjonalizm "

PIOTR JANICZEK ( sofy24.pl )

" Sago Media powierzyliśmy przygotowanie opisów produktów do sklepu internetowego z odżywkami dla sportowców, otrzymując teksty na jakich nam zależało. Bardzo dobre opisy, profesjonalne podejście oraz terminowość spowodowały, że jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. "

WIOLETTA KOSAKOWSKA ( MegaPower.pl )

" Sago Media to wiarygodny i solidny partner. Materiały przygotowywane są na czas, rzetelnie i w uzgodnionym zakresie tematycznym. Zlecane prace cechuje profesjonalizm i wysoka jakość. Szybki przepływ informacji jest wartością dodaną naszej współpracy, którą bardzo cenimy. "

DOROTA KRĘCISZ ( Prezez Zarządu Cafefinance.pl )

" Firma Sago Media rozpoczęła z nami współpracę w styczniu 2014 r. Swoje usługi wykonuje profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Sago Media to firma solidna i rzetelna a zlecane prace realizowane są terminowo. Podsumowując, w pełni rekomendujemy Sago Media jako kompetentnego i godnego zaufania partnera. W dalszym ciągu zamierzamy korzystać z usług firmy Sago Media i polecamy ją wszystkim tym, którym zależy na indywidualnym i fachowym podejściu do klienta "

ELŻBIETA BEDYŃSKA ( właściciel Babyhop.pl )

" Agencji Sago Media zlecamy przygotowanie artykułów wysokiej jakości oraz innych materiałów copywriterskich. Wszystkie treści otrzymujemy na czas, a ich wartość merytoryczna spełnia nasze oczekiwania. Do tego sprawna i szybka komunikacja sprawia, że nasza współpraca układa się bezproblemowo "

BARTOSZ OLEJNICZAK ( współwłaściciel Seoway.pl )

" Bazując na dotychczasowej współpracy, copywriterów z Sago Media oceniam bardzo pozytywnie. Wykonane przez nich zlecenie spełniło nasze oczekiwania. Zamówione teksty były zredagowane terminowo i na dobrym poziomie. Do tego bardzo dobry kontakt, co szczególnie cenie u swoich współpracowników. "

MARCIN OSAK ( właściciel Avangardo.pl )

" Korzystamy z usług agencji Sago Media od kilku miesięcy, zlecając jej przygotowywanie tekstów na strony internetowe. Nasza dotychczasowa współpraca przebiega wzorowo, dlatego z przyjemnością mogę polecić usługi Sago Media innym firmom "

MATEUSZ KOZŁOWSKI ( SEO Manager Business Sense )

" Firma Sago to solidny partner na którym można polegać. Wykonuje swoje zadania szybko i profesjonalnie, odciążając mnie z konieczności poprawek czy zmian. Polecam dla każdej firmy, która szuka dobrego kontentu w świetnej cenie. "

MICHAŁ PIĘTOWSKI ( Menspace.pl )

" Współpracujemy z Sago Media w zakresie szeroko pojętego copywritingu – m. in. artykuły, audyty treści. Wszystkie zamawiane przez nas usługi są wykonywane szybko i w pełni profesjonalnie. Sago Media to prostu mistrzowie słowa! "

MAREK GROŃSKI ( Specjalista SEO Goldposition )

" Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Sago Media. Przygotowywane artykuły były zawsze bardzo dobrej jakości, wyczerpujące temat. Artykuły były zawsze dostarczane terminowo i zgodnie z ustaleniami. Realizowane artykuły dotyczyły dość trudnej tematyki produktów finansowych, ale firma Sago Media zawsze doskonale sobie radziła z zadaniem "

KAROL SOJA ( Spcjalista SEO Money.pl )

" Sago Media oferuje jakość usług i treści na jakich nam zależało. Jesteśmy zadowoleni z podjętej współpracy, która okazała się nie tylko owocna lecz przede wszystkim profesjonalna. "

ANDRZEJ POŁATAJKO ( Search Engine Marketing Expert Dostrzegani.pl )

" Treści dostarczane przez Sago Media cechują się dobrą jakością oraz szybkim czasem realizacji. Komunikacja z Sago Media to także przyjemne doświadczenie. W ogóle nie czuć tego, że jest to osobna firma z siedzibą w Kielcach. Bardziej odczuwa się to jak gdyby pracowali piętro wyżej w jednym biurowcu:) Szczerze polecam! "

TOMASZ STOPKA ( Head of AdSEO )

" Współpraca z firmą Sago Media jest bardzo profesjonalna i efektywna. Dostarczane teksty są bardzo dobrej jakości. Copywriterzy radzą sobie nawet z trudną tematyką, co jest ogromnym plusem. Wszystko odbywa się w bardziej miłej atmosferze, stałym kontakcie i terminowo. Polecamy! "

MARIOLA GARAJ ( Project Manager Plus Clients )

" Terminowość, wysoka jakość pisania treści, rozumienie zasad SEO to cechy, które wyróżniają firmę Sago Media. Partner godny polecenia. "

HANNA BOROWIAK ( Wozimysie.pl )

" Współpraca z Sago Media przebiegała bez zastrzeżeń. Ze względu na specyfikę zamówionych przez nas tekstów (techniczne opisy), nie każdy copywriter poradziłby sobie z tym zadaniem. Sago Media sprostała temu wyzwaniu, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi. "

PAWEŁ MINKINA ( IVEL Electronics )

" Sago Media to firma, do której zgłosiłem się z polecenia. Współpraca obejmuje tworzenie opisów kategorii oraz artykułów blogowych. Otrzymywane teksty spełniają moje oczekiwania – są poprawne merytorycznie i napisane lekkim językiem.
Rekomenduję współpracę z Sago Media jako firmą rzetelną i terminowo realizującą zlecenia. "

Radosław Andruszkiewicz ( E-bagazniki.pl )

" Dzięki Sago Media opisy naszych produktów zyskały nowe oblicze. Czytelna forma, łatwe i przystępne dla klientów oraz bardzo merytoryczne, nawet pomimo dużej ilości technicznych informacji. Dodać należy dobry kontakt z klientem i szybką realizację zleceń. Polecam współpracę z Sago Media! "

Łukasz Zielonka ( Robican )

" W e-commerce pracuje od 10 lat ,szukam partnerów sumiennych i terminowych ,ponieważ od tego zależy sukces w branży, Sago Media spełnia te wszystkie warunki. "

Bartosz Nawrocki ( E-commerce Manager RUKE )