Wybrani klienci którzy nam zaufali

Grono klientów zadowolonych z naszych usług to już prawie 1 000 firm. Wśród nich znalazły się małe i duże przedsiębiorstwa z różnych branż, sklepy internetowe oraz strony WWW znanych marek. Zobacz, komu do tej pory pomogliśmy zdobyć najwyższe pozycje.

Co o nas mówią klienci?

Maciej Zamysłowski

Wybór Sago Media dał nam możliwość pozyskania wartościowego i oryginalnego contentu w wymagającej i obwarowanej licznymi ograniczeniami branży farmaceutycznej.

Oprócz wsparcia merytorycznego na uwagę zasługuje bardzo duża elastyczność ze strony Agencji. Zawsze, adekwatnie do stawianych sobie celów, możemy liczyć na zmianę priorytetów i tempa prac. Nasze prośby i uwagi przyjmowane są ze zrozumieniem.

Podstawą wzajemnych relacji jest krótka i pełna konkretów wymiana feedbacków, co sprzyja efektowności prowadzonych projektów.

Magdalena Kolodziejska

Sago Media to przede wszystkim profesjonalizm i terminowość. Współpracujemy regularnie przy kampaniach SEO. Zespół copywriterów firmy potrafi tworzyć specjalistyczne teksty o tematyce biznesowej, świetnie pracuje z przesłanym briefem i zna na zaawansowanym poziomie techniczne wymagania dotyczące treści pisanych pod kątem parametrów SEO. Polecam!

JOANNA SUCHOCKA

Współpraca z Sago Media układa się bardzo dobrze. Copywriterzy SaGo dostarczają teksty wysokiej jakości: bez zarzutu pod względem językowym i stylistycznym, ponadto kreatywnie podchodzą do najtrudniejszych tematów. Ogromną zaletą Sago jest też terminowość i duża elastyczność, co znacząco usprawnia współpracę przy dużych projektach z krótkimi deadline’ami.

Barbara Machalska-Cyran

Przez ostatnie miesiące zlecaliśmy regularnie po kilkadziesiąt artykułów miesięcznie.

Jakość dostarczanych przez Sago Media treści spełniała nasze oczekiwania. Teksty były nie tylko dobrze napisane, ale również dopasowane do naszych potrzeb.

Szczególnie doceniamy świetny kontakt z zespołem - zawsze szybki i efektywny. Równie ważna była dla nas terminowość w realizacji zleceń, na co w tym przypadku mogliśmy liczyć. Pozwoliło to nam na płynne planowanie naszych działań.

Rekomenduję agencję Sago Media jako niezawodnego i profesjonalnego partnera w zakresie copywritingu

Joanna Bagrij

Z Sago Media współpracowaliśmy nad optymalizacjami opisów produktów pisanych z uwzględnieniem zasad SEO – głównie kosmetyków i suplementów diety oraz opisami stron brandowych.

Pracowaliśmy na konkretnych wytycznych z naszej strony, obejmujących szczególnie suplementy diety, dość specyficzną i trudną do opisywania grupą produktów.

Sago Media zawsze rzetelnie podchodziło do przygotowywania treści, zwracając uwagę zarówno na kwestie merytoryczne, jak i wymogi techniczne. Agencja otwarcie podchodzi także do feedbacku, a Pani Iza drąży temat uwag, aby zrozumieć potrzeby klienta i aby kolejne teksty były już lepsze.

Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Sago Media przy projektach contentowych.

DAMIAN LUTOWSKI

Jesteśmy zadowoleni z treści realizowanych przez firmę Sago Media. Artykuły są merytoryczne, zawierają wszystkie najważniejsze szczegóły w obrębie danej tematyki oraz pisane są w zgodzie z wszelkimi zasadami copywritingu. Terminowość jest jedną z największych zalet Sago Media. Z całą pewnością możemy polecić skorzystanie z usług firmy Sago Media.

Dawid Kuczewski

Po 2 latach współpracy z Sago Media mogę z czystym sumieniem polecić korzystanie z ich usług.

Agencja przygotowywała dla nas artykuły blogowe i opisy kategorii. Otrzymywaliśmy teksty dostosowane do naszych potrzeb.

Z powierzonych zadań agencja zawsze wywiązywała się na czas, a sprawna i szybka komunikacja między nami podniosła efektywność naszej współpracy.

PIOTR RAJNISZ

Doskonały kontakt, wszystko jasne i klarowne od samego początku, świetne opisy produktów i to co najważniejsze – terminowość. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy Sago Media.

PAULINA CHACIŃSKA

Współpraca z Sago Media przebiega sprawnie i terminowo. Teksty przygotowane są w sposób profesjonalny. Polecam.

Piotr Harmas

Sago Media od kilku miesięcy wspiera nas w przygotowaniu różnego rodzaju contentu na strony rynekpierwotny.pl oraz gethome.pl.

Artykuły blogowe, listingi, opisy wizytówek - to treści realizowane przez zespół Sago Media. Realizacje są zgodne z wytycznymi, mają oczekiwany poziom pod względem jakości, są zawsze dostarczane w ustalonym terminie.

Jednym słowem, jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Sago Media to zaufany partner, na którego zawsze możemy liczyć.

SEBASTIAN SUMA

Z agencją Sagomedia współpracujemy już od dłuższego czasu, zlecając jej przygotowywanie tekstów na strony www naszych Klientów. Wszystkie materiały otrzymujemy w terminie. Nigdy się nie zdarzyło, aby teksty nie były dopasowane do naszych potrzeb - zawsze niosą za sobą konkretną wartość merytoryczną, spełniając jednocześnie wymogi SEO. Podsumowując, wszystkim szukającym dobrego contentu śmiało polecamy współpracę z Sagomedia

PAWEŁ ŻUCHOWSKI

Firma Sago Media dała się poznać jako wiarygodny, rzetelny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi firmy Sago Media, która spełnia najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług. Szczególnie polecam wiedzę merytoryczną oraz sprawność w realizacji nowo postawionych zadań.

KAROLINA PRZYBYSZ-SMĘDA

Sago Media to bardzo dobre pióra i autorzy specjalizujący się w wielu tematach. Ich artykuły są wartościowe, ciekawe i rzetelnie napisane. Świetnie się je czyta! Sago Media to dobra, solidna i godna polecenia firma, a współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność.

MARZENA KOWALSKA

Wysoka jakość tekstów, profesjonalizm i terminowość – tak krótko można opisać współpracę z Sago Media. Firmie powierzyliśmy napisanie kilkudziesięciu artykułów o tematyce medycznej. W efekcie otrzymaliśmy teksty, które spełniły nasze oczekiwania.

RAFAŁ KOPYTO

Solidnie, konkretnie i zawsze na czas. Polecam współpracę z Sago Media.

ELŻBIETA PIOTROWSKA-KRZAK

Praca z firmą Sago Media oznacza terminowość i szybką realizacje zleceń na wysokim poziomie. Jest to solidny partner, z którym współpraca to przyjemność i profesjonalizm w każdym calu. Teksty przygotowywane są ściśle według wymagań klienta. Polecam Sago Media jako partnera godnego zaufania.

MCHAŁ KOWALSKI

Pragnę wyrazić pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Sago Media, która wykazała się pełnym profesjonalizmem w realizacji zlecanych zadań redakcyjnych. Firmę cechuje doskonały kontakt, profesjonalne a przy tym indywidualne podejście do wymagań klienta – pomimo bardzo specyficznej tematyki oraz wysokich wymagań teksty są pisane poprawnie i na oczekiwanym poziomie.

PIOTR JANICZEK

Współpracujemy z firmą Sago Media już od dłuższego czasu, jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług. Pomimo że na rynku istnieje wiele podobnych firm oferujących teksty w niższych cenach, warto zapłacić więcej za usługę wyższej jakości. Jak wynika z naszego doświadczenia współpraca z Sago Media przebiega zawsze bezproblemowo. Jakość usług jest adekwatna do ceny. Pełen profesjonalizm

DOROTA KRĘCISZ

Sago Media to wiarygodny i solidny partner. Materiały przygotowywane są na czas, rzetelnie i w uzgodnionym zakresie tematycznym. Zlecane prace cechuje profesjonalizm i wysoka jakość. Szybki przepływ informacji jest wartością dodaną naszej współpracy, którą bardzo cenimy.

ELŻBIETA BEDYŃSKA

Firma Sago Media rozpoczęła z nami współpracę w styczniu 2014 r. Swoje usługi wykonuje profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Sago Media to firma solidna i rzetelna a zlecane prace realizowane są terminowo. Podsumowując, w pełni rekomendujemy Sago Media jako kompetentnego i godnego zaufania partnera. W dalszym ciągu zamierzamy korzystać z usług firmy Sago Media i polecamy ją wszystkim tym, którym zależy na indywidualnym i fachowym podejściu do klienta

MATEUSZ KOZŁOWSKI

Korzystamy z usług agencji Sago Media od kilku miesięcy, zlecając jej przygotowywanie tekstów na strony internetowe. Nasza dotychczasowa współpraca przebiega wzorowo, dlatego z przyjemnością mogę polecić usługi Sago Media innym firmom

MICHAŁ PIĘTOWSKI

Firma Sago to solidny partner na którym można polegać. Wykonuje swoje zadania szybko i profesjonalnie, odciążając mnie z konieczności poprawek czy zmian. Polecam dla każdej firmy, która szuka dobrego kontentu w świetnej cenie.

KAROL SOJA

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Sago Media. Przygotowywane artykuły były zawsze bardzo dobrej jakości, wyczerpujące temat. Artykuły były zawsze dostarczane terminowo i zgodnie z ustaleniami. Realizowane artykuły dotyczyły dość trudnej tematyki produktów finansowych, ale firma Sago Media zawsze doskonale sobie radziła z zadaniem

PAWEŁ MINKINA

Współpraca z Sago Media przebiegała bez zastrzeżeń. Ze względu na specyfikę zamówionych przez nas tekstów (techniczne opisy), nie każdy copywriter poradziłby sobie z tym zadaniem. Sago Media sprostała temu wyzwaniu, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi.

Radosław Andruszkiewicz

Sago Media to firma, do której zgłosiłem się z polecenia. Współpraca obejmuje tworzenie opisów kategorii oraz artykułów blogowych. Otrzymywane teksty spełniają moje oczekiwania – są poprawne merytorycznie i napisane lekkim językiem.
Rekomenduję współpracę z Sago Media jako firmą rzetelną i terminowo realizującą zlecenia.

Łukasz Zielonka

Dzięki Sago Media opisy naszych produktów zyskały nowe oblicze. Czytelna forma, łatwe i przystępne dla klientów oraz bardzo merytoryczne, nawet pomimo dużej ilości technicznych informacji. Dodać należy dobry kontakt z klientem i szybką realizację zleceń. Polecam współpracę z Sago Media!

Marcin Kozera

Współpraca z firmą Sago Media to czysta przyjemność. Krótkie terminy realizacji, merytoryczne podejście do tematu oraz miła obsługa. Firma godna polecenia wszystkim poszukującym fachowych usług z zakresu content marketingu.

Monika Goszczycka

Doceniam we współpracy z Sago Media: elastyczność, niezawodność, terminowość i samodzielność. Jakość jest determinantem udanej współpracy, a w tym wypadku jest ona na bardzo wysokim poziomie.

Zespół

Firma LuzuryProducts Cylwik Sp.J. zleciła firmie Sago Media opisy tekstowe. Cenimy sobie współpracę ze względu na jakość treści pod względem merytorycznym, wykonywanych rzetelnie i terminowo.
Bardzo płynny i profesjonalny kontakt z przedstawicielem wpływa na fachowość obsługi.
Potwierdzamy zadowolenie z tak dyspozycyjnego oraz odpowiedzialnego partnera.

Rafał Tomicki

Znalezienie profesjonalnej agencji content marketingowej wbrew pozorom nie jest łatwe. I nie chodzi tylko o kwestie merytoryczne, ale o rzeczy podstawowe, czyli sposób obsługi klienta. Zanim trafiłem do Sago Media próbowaliśmy nawiązać współpracę z kilkoma innymi agencjami, ale problem pojawiał się już na poziomie pierwszego kontaktu. Zwykle nie otrzymywaliśmy odpowiedzi na zapytanie lub odpowiedź przychodziła z dużym opóźnieniem.

W przypadku Sago Media już od pierwszego maila współpraca układała się modelowo. Agencja wykazała się dużą elastycznością i dostosowała ofertę do naszych potrzeb. A co najważniejsze - gruntownie odrobiła lekcje i wdrożyła się w temat, którym się zajmujemy, czyli e-learning. W efekcie - już od ponad pół roku zamawiamy w Sago Media teksty na naszą stronę internetową i do naszego bloga na temat zalet uczenia się na odległość.

Artykuły są na wysokim poziomie merytorycznym i językowym. Są interesujące i niebanalne. Dzięki temu nasza strona w ciągu ostatnich miesięcy znacznie zwiększyła swoją oglądalność, co świadczy o tym, że doceniają ją nie tylko ludzie, ale również roboty Google.

Szczerze polecam agencję Sago Media wszystkim firmom, dla których dobrze “napisana" strona internetowa jest podstawą komunikacji z klientami.

Anna Markowska

Z Sago Media współpracuję od dłuższego czasu. To profesjonaliści, którzy z pasją realizują każde zlecenie. Pisane teksty są bardzo dobrej jakości, wartościowe, ciekawe i odpowiadające w 100% na oczekiwania klienta. Zawsze terminowo, z komunikacją i obsługą klienta na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie, Sago Media to agencja godna zaufania!

Szymon Słowik

Z Sago Media współpracuję od wielu lat i od samego początku jestem zadowolonych z poziomu otrzymywanych treści, które wykorzystuję w projektach z zakresu SEO, Content Marketingu i Marketingu Online.

Szerokie grono współpracujących z Sago Media copywriterów pozwala na zamawianie u nich treści o różnej tematyce od narciarstwa alpejskiego, po obróbkę skrawaniem. Za każdym razem są one bezbłędne gramatycznie i ortograficznie - widać że przed wysłaniem ich do Klienta, są one sprawdzane przez korektora. Szkoda, że ciągle nie jest to standard na naszym rynku.

Polecam Sago Media każdemu szukającemu sprawdzonych twórców treść.

Maciej Popiołek

Większość chwali wysokiej jakości teksty, oraz terminowość Sago Media - wszystko się zgadza. By dodać coś więcej, zwracam zatem uwagę na dwie dodatkowe rzeczy - oryginalność i kreatywne podejście oraz rzemieślniczą umiejętność radzenia sobie nawet z trudniejszymi tematami copywriterskimi. Szybki i miły kontakt z Panią Izabelą to tylko ukoronowanie tego, że Sago Media daje radę na swoim froncie.

Joanna Giz

Moja współpraca z Sago Media zaczęła się już kilka lat temu. Od tamtej pory nieprzerwanie trzymają poziom treści, choć nie łatwo o to w branży. W lot rozumieją czego potrzeba, sprawnie się komunikują. Są sprawdzonym dostawcą treści nawet przy bardzo dużych zleceniach i także, kiedy jest mało czasu. Polecamy!

Joanna Nicpoń

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Sago Media. Przygotowane przez nich treści są wysokiej jakości - zarówno ze strony językowej jak i merytorycznej. Wszystkie nasze wytyczne są brane pod uwagę, a zlecenia realizowane są terminowo. Kontakt bardzo profesjonalny i przyjazny. Serdecznie polecamy!

Monika Mayer

Współpracę z Sago Media oceniamy na bardzo dobrą. Zlecając przygotowanie opisów kategorii i opisów produktów, liczyliśmy na jakościowe i merytoryczne treści. Otrzymaliśmy to, co chcieliśmy – z dotrzymaniem terminów realizacji. Gdybyśmy znów stali przed wyborem agencji copywriterskiej, ponownie zdecydowalibyśmy się na współpracę z nimi.

Marcin Dudała, Piotr Badecki

Z agencją Sago Media współpracujemy w zakresie tworzenia opisów produktów. Branża farmaceutyczna jest dość specyficzna, ale copywriterzy Sago Media mają na uwadze obowiązujące przepisy. W efekcie otrzymujemy opisy leków i suplementów zgodne z wymogami prawnymi i poprawne pod kątem merytorycznym

Filip Polakowski

Współpraca z Sago Media przebiega bardzo sprawnie i rzetelnie, co skłoniło nas do jej kontynuowania. To profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy. Przygotowywane teksty są wysokiej jakości i, co najważniejsze, realizowane terminowo. Z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować ich usługi z zakresu content marketingu

Bartłomiej Wójcik

Terminowość, rzetelność, elastyczność, komunikatywność. Jednym słowem – profesjonalizm. Ta cecha przychodzi mi do głowy, kiedy myślę o agencji Sago Media. Wszystkie dostarczone przez nią teksty charakteryzują się bardzo wysoką jakością i idealnym formatowaniem, dlatego mam nadzieję na dalszą, owocną współpracę w zakresie copywritingu.
Agencję Sago Media polecam wszystkim, których nie stać na czekanie na wenę twórczą!

Sebastian Nowak

Współpracujemy z Sago Media od ponad roku w obszarze content marketingu. Przez ten czas wiele razy mogliśmy przekonać się o terminowości Sago Media, a także docenić za wysoką jakość przygotowywanych materiałów dotyczących szkoleń, kursów i konferencji oraz szeroki zakres opracowywanych treści. Cechują się one kreatywnością, umiejętnością wyczerpania tematu i dużą dbałością o poprawność językową i stylistyczną.

Joanna Gburzyńska

Współpracujemy z firmą Sago Media od kilku lat zlecając różne treści – od krótkich opisów, przez tłumaczenia, aż po dłuższe artykuły. Profesjonalne opracowanie materiałów, szybkość i terminowość realizacji zleceń oraz doskonałe zrozumienie potrzeb klienta to główne wyróżniki Sago Media. Jakość dostarczanych treści jest bardzo dobra, a znajomość zasad tworzenia materiałów spełnia wymogi SEO. Z przyjemnością polecam.

Paweł Rabinek

Dziękuję za wzorową współpracę z Sago Media. Wszystkie nasze zlecenia content marketingowe są realizowane terminowo i zgodnie z jakością jakiej oczekujemy. Zarówno kontakt z firmą jak i jakość usługi oceniam bardzo dobrze i mogę śmiało zarekomendować Sago Media do współpracy!

Tomasz Drabek

Z agencją Sago Media współpracujemy od dłuższego czasu. Wspierają nas w działaniach związanych z content marketingiem. Teksty pisane przez copywriterów z Sago Media oceniam bardzo wysoko. To zawsze fachowe, rzetelne, unikatowe artykuły, pisane lekkim piórem, które są atrakcyjne dla naszych klientów.

Branża w której pracujemy nie należy do łatwych, dlatego szczególne uznanie za umiejętność ciekawego pisania o sprawach technicznych.

Współpraca układa się bardzo dobrze, teksty otrzymujemy zawsze w terminie, serdecznie polecam.

Małgorzata Malinowska

Z Sago Media współpracujemy regularnie od początku 2020 w ramach realizacji projektów obejmujących produkcję artykułów blogowych oraz treści do serwisów internetowych. Doskonały i ekspresowy kontakt z Panią Izabelą Gorzkowską, terminowość na 6, krótki czas realizacji, gotowość do tworzenia specjalistycznych tekstów w obszarach technicznych, niepopularnych czy niszowych i rzetelne wywiązywanie się z przyjętych zamówień to niewątpliwie największe atuty agencji. To nie wszystko – wśród plusów trzeba wspomnieć również o elastyczności i umiejętności dostosowania się do wielu wytycznych, narzuconych przez zleceniodawcę standardów i oczekiwań; ewentualne poprawki do treści wprowadzają natychmiast (często nawet tego samego dnia) – bez zbędnych pytań i przeciągania w czasie, dzięki czemu zleceniodawca jest w stanie utrzymać swoje projekty w przyjętych harmonogramach. Wszystko to sprawia, że Sago Media jest jedną z najsolidniejszych agencji copywriterskich na rynku i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ich usługi wszystkim tym, którzy od dostawcy treści oczekują znacznie więcej niż tylko poprawności językowej i „lekkiego pióra”.

Witold Dudaczyk

Z firmą Sago Media mamy przyjemność współpracować od 7 miesięcy. W tym czasie mieliśmy okazję stworzyć wspólnie wiele treści, m.in. artykuły blogowe. Teksty zawsze były opracowywane wg wcześniej ustalonych wytycznych, które uwzględniały dobre praktyki SEO. Zaletą współpracy jest przede wszystkim terminowość oraz szybki kontakt. Rzetelność i profesjonalizm to cechy, które wyróżniają Sago Media.

Kamil Glapiński

Współpracuję z Sago Media od kilku lat - głównie w zakresie tworzenia artykułów eksperckich. I nigdy się nie zawiodłem :)

Przygotowane treści zawsze zachowywały wysoki poziom merytoryczny. Ponadto, były one realizowane w założonym terminie.

Mogę z pełnym przekonaniem polecić współpracę z firmą Sago Media.

Urszula Szebla

Z Sago Media współpracujemy w zakresie prowadzenia bloga firmowego.

Przygotowywane treści spełniają nasze oczekiwania – pod każdym względem. Artykuły dostarczają wartościowych informacji dla naszych klientów, a jednocześnie spełniają wymogi SEO.

Polecam współpracę z tą agencją copywriterską.

Wojciech Brusiło

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Sago Media, która tworzy treści na potrzeby naszych sklepów, działań SEO oraz PR. Dostarczane terminowo materiały spełniają wymagania SEO oraz zawierają solidną dawkę wiedzy. Z całą pewnością możemy polecić usługi Sago Media.

Mateusz Żyża

Możemy w pełni zarekomendować́ firmę̨ Sago Media jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę̨. Wszystkie zlecone prace wykonywane były sprawnie i terminowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy oraz osiągniętych efektów.

Michał Kowalczyk

Współpracuję z firmą Sago Media od wielu lat, w ciągu których niezmiennie jakość tekstów stoi na najwyższym poziomie. Terminowość oraz krótki czas realizacji to kolejne atuty współpracy. Z pełnym przekonaniem mogę polecić współpracę z agencją Sago Media.

Krzysztof Jędrysik

Już po pierwszym tekście próbnym widziałem, że Sago Media to firma, którą szukam. A nie było łatwo znaleźć i odbijałem się od firmy do firmy, a tu miłe zaskoczenie.

Prowadzę bloga o tematyce finansowej i jest bardzo zadowolony zarówno poziomu jakości tekstów jak i podejścia do klienta. Już teraz wiem, że wszystkie moje zapotrzebowania na artykuły mogę zlecić w Sago Media.

Polecam wszystkim Sago Media jako agencję copywriterską.

Agnieszka Zabrocka

Współpraca z Sago Media w zakresie tworzenia artykułów blogowych przebiega pomyślnie i terminowo.

Copywriterzy rzetelnie realizują zadania wkładając pracę w research tematów z naszej branży wyposażenia wnętrz.

Polecamy!

Marta Walasińska

Współpraca z Sago Media to czysta przyjemność. Profesjonalna obsługa, teksty przygotowane zgodnie z wytycznymi i zasadami SEO oraz terminowość – to 3 cechy tej współpracy. Merytorycznie i ciekawie co nie należy do najłatwiejszych w tak trudnej branży jak jubilerska. Teksty napisane komunikatywnym językiem dostosowanym do odbiorcy dóbr luksusowych.

Magdalena Kościółek

Współpracę z Sago Media rozpoczęliśmy w 2022 roku. Od tego momentu zrealizowaliśmy wiele zleceń – opisy kategorii czy usług publikowane na stronach klientów, czy tematyczne artykuły w serwisach zewnętrznych.

Doceniamy sprawny kontakt oraz możliwość przekazywania briefu / zaleceń do tworzenia treści w różnej formie.
Przygotowane materiały są wysokiej jakości, a zlecenia są przesyłane terminowo – co jest szczególnie ważne w przypadku wieloetapowej weryfikacji treści.

Ewentualne poprawki wprowadzane są bardzo szybko, w razie potrzeby z dodatkowym komentarzem i odwołaniem do źródeł.

Podsumowując – polecamy Sago Media jako naszego sprawdzonego partnera.

Agnieszka Doberstajn

Mając za sobą owocną współpracę z Sago Media, z pełnym przekonaniem chcielibyśmy zarekomendować usługi tej agencji copywriterskiej.

Jakość przygotowanych przez nich treści spełniła nasze oczekiwania. Kontakt z zespołem był sprawny i przyjemny. Ich elastyczność, gotowość do wsłuchiwania się w nasze potrzeby i szybka reakcja na zmiany były dla nas szczególnie cenne.