Najlepsze darmowe materiały o content marketingu, które musisz znać

Najlepsze darmowe materiały o content marketingu, które musisz znać

Działania w zakresie content marketingu to podstawa, jeśli chcesz zaistnieć w sieci jako ekspert. Dlatego w jednym miejscu zebraliśmy linki do najlepszych (naszym zdaniem) a zarazem kompleksowych, obszernych materiałów na temat marketingu internetowego. Listę podzieliliśmy na kategorie: przewodniki, tworzenie treści, promocja, case study, infografiki.

Materiały te stanowią świetny przewodnik dla osób chcących dogłębnie poznać meandry content marketingu. Natomiast dla osób, które czują się ekspertami w tej dziedzinie, to przede wszystkim dobre źródło pozwalające na usystematyzowanie wiedzy.

 Content marketing – kompleksowe przewodniki

Zaawansowany podręcznik content marketingu. Krok po kroku poprowadzi Cię przez proces strategii, copywritingu i promocji materiałów.

Tworzenie treści

Promocja

Case study

Infografiki na temat content marketingu

Jesteśmy przekonani, że powyższy zestaw materiałów przyda się wszystkim, którzy chcą wdrożyć content marketing w swojej firmie lub w organizacjach swoich klientów.

Celowo wybraliśmy tylko kilkanaście pozycji, idąc trochę pod prąd trendom (im większa ilość źródeł, tym większy szum w social mediach). Uznaliśmy, że zbyt duża ilość materiałów tylko utrudni uważną analizę.

Jeśli jednak znacie inne, dobrej jakości źródła wiedzy, które byłyby uzupełnieniem wybranych przez nas materiałów, to w komentarzach zamieszczajcie, proszę, do nich linki. Niech wszyscy skorzystają.