Jesteśmy agencją, która stanowi wypadkową szczęśliwego zrządzenia losu i niespodziewanie ujawnionej pasji do słowa pisanego.

Sa* odkryła w sobie umiejętność do nadawania prostym słowom wymownego znaczenia. W głowie Go* wykiełkował pomysł, jak wykorzystać potencjał drzemiący w treściach wychodzących spod pióra Sa. Początkowo luźna koncepcja, która zrodziła się z chęci połączenia „przyjemnego z pożytecznym”, w końcu nabrała realnego kształtu – przestała być tylko nieśmiałym marzeniem. W 2009 roku pewnym krokiem – jako Sago Media – wkroczyliśmy w  internetowy świat, gdzie użyteczny content powoli stawał się wyznacznikiem widoczności i sukcesu firm w sieci.

I tak pasja stała się dla nas sposobem na życie, a dla naszych klientów – jest szansą na pozyskanie wartościowych treści. Treści, które są fundamentem skutecznego marketingu internetowego.

Tylko odpowiednio dobrane słowa potrafią silnie oddziaływać na czytelników. Dlatego wykorzystujemy ich moc, tworząc treści skuteczne i wpływające na pożądane decyzje użytkowników internetu. Nie będziemy jednak tutaj pisać, jacy to jesteśmy profesjonalni i z ogromnym doświadczeniem. Wiemy, że dla Ciebie liczą się „namacalne” dowody naszej pracy.

Dobra treść zawsze obroni się sama

Dlatego sprawdź nasze portfolio i referencje, które najwierniej odzwierciedlają to, co potrafimy i możemy dla Ciebie zrobić.


*
– tajemniczo brzmiące Sa i Go, od których wzięła się nazwa firmy, to pierwsze dwie litery nazwisk właścicieli.

Nasi klienci

8

6 lat na rynku

150+

Tylu klientów nam zaufało

10000+

przygotowanych opisów produktów

200000+

napisanych tekstów