Nasi klienci

Referencje

Współpraca z Sago Media układa się bardzo dobrze. Copywriterzy SaGo dostarczają teksty wysokiej jakości: bez zarzutu pod względem językowym i stylistycznym, ponadto kreatywnie podchodzą do najtrudniejszych tematów. Ogromną zaletą Sago jest też terminowość i duża elastyczność, co znacząco usprawnia współpracę przy dużych projektach z krótkimi deadline’ami.
Joanna Suchocka
Osoby pracujące w firmie Sago Media to profesjonaliści spełniający wszelkie nasze oczekiwania, nawet te wykraczające poza standardową ofertę, dlatego gdy potrzebujemy tekstów wysokiej jakości jesteśmy pewni że dokładnie takie zostaną dla nas napisane. W czasie półrocznej współpracy wszystkie zlecenia były wykonywane terminowo i nie pojawiły się żadne problemy mogące zakłócić naszą dalszą współpracę.
Piotr Harmas
Team Leader & SEO Specialist Performance Media
Solidne, szybko i skrupulatnie przygotowane artykuły. Od razu widać, że Sago Media to nie osoby piszące z przypadku.
Tomasz Frontczak
Prezes Zarządu Maxroy
Niniejszym pragniemy zarekomendować firmę Sago Media, z którą mamy przyjemność współpracować od sierpnia 2010 r. w zakresie: pisania tekstów na strony internetowe firm, które promujemy. W trakcie współpracy z Sago Media otrzymaliśmy nie tylko profesjonalnie przygotowane teksty zawierające odpowiednio dopasowane informacje, ale także pomoc w znalezieniu najlepszych sposobów promowania serwisów. Współpracując z Sago Media można liczyć na pełen profesjonalizm, a także kreatywność w tworzeniu tekstów, dlatego z całą pewnością możemy polecić ich usługi innym firmom.
Paweł Gniadek
Starszy Specjalista ds. SEO Direct Traffic
Sago Media oferuje jakość usług i treści na jakich nam zależało. Jesteśmy zadowoleni z podjętej współpracy, która okazała się nie tylko owocna lecz przede wszystkim profesjonalna.
Andrzej Połatajko
Search Engine Marketing Expert Dostrzegani.pl
Współpracujemy z Sago Media w zakresie szeroko pojętego copywritingu – m. in. artykuły, audyty treści. Wszystkie zamawiane przez nas usługi są wykonywane szybko i w pełni profesjonalnie. Sago Media to prostu mistrzowie słowa!
Marek Groński
Specjalista SEO Goldposition
Profesjonalizm, wysoka jakość, terminowość – to cechy które wyróżniają firmę Sago Media w procesie pisania artykułów. Jesteśmy w pełni zadowoleni z efektów zleconej im pracy.
Bartosz Berliński
Od naszych partnerów oczekujemy profesjonalizmu, terminowości i wysokiej jakości zleconej im pracy. Wszystkie te cechy ma Sago Media.
Michał Unold
Bazując na dotychczasowej współpracy, copywriterów z Sago Media oceniam bardzo pozytywnie. Wykonane przez nich zlecenie spełniło nasze oczekiwania. Zamówione teksty były zredagowane terminowo i na dobrym poziomie. Do tego bardzo dobry kontakt, co szczególnie cenie u swoich współpracowników.
Marcin Osak
właściciel Avangardo.pl
Terminowo, poprawnie i precyzyjnie według specyfikacji.
Piotr Kuta
właściciel WebMotive
Doskonały kontakt, wszystko jasne i klarowne od samego początku, świetne opisy produktów i to co najważniejsze – terminowość. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy Sago Media.
Piotr Rajnisz
Nasza współpraca z Sago Media układa się pomyślnie. Zadania im powierzone są wykonywane zgodnie z naszymi oczekiwaniami i na czas. Do tego bardzo dobry kontakt, przez co nasza współpraca przebiega bezproblemowo.
Arkadiusz Sylwar
Pragnę wyrazić pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Sago Media, która wykazała się pełnym profesjonalizmem w realizacji zlecanych zadań redakcyjnych. Firmę cechuje doskonały kontakt, profesjonalne a przy tym indywidualne podejście do wymagań klienta – pomimo bardzo specyficznej tematyki oraz wysokich wymagań teksty są pisane poprawnie i na oczekiwanym poziomie.
Mchał Kowalski
specjalista ds. marketingu internetowego Napad.pl
Firma Sago Media dała się poznać jako wiarygodny, rzetelny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi firmy Sago Media, która spełnia najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług. Szczególnie polecam wiedzę merytoryczną oraz sprawność w realizacji nowo postawionych zadań.
Paweł Żuchowski
właściciel abc-szkolenia.com
Doskonały kontakt, dotrzymywanie terminów oraz wysoka jakość świadczonych usług w sposób jednoznaczny przedstawiają firmę Sago Media jako partnera rzetelnego, wiarygodnego i solidnego. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zlecenia i uważam, że ze spokojnym sumieniem można polecić usługi tej firmy.
Sago Media to firma, którą cechuje rzetelne podejście do realizowanych zleceń i terminowość. Dostarczone teksty prezentowały dobry poziom i były zgodne z naszymi oczekiwaniami. Polecamy współpracę z firmą Sago Media w zakresie SEO copywritingu.
Mariusz Pryszczewski
Rzetelna firma, która jest w stanie w krótkim czasie wykonać dużą ilość zleceń. Polecam.
Krzysztof Sacała
Agencja interaktywna TENSE.PL to specjalista w obszarze pozycjonowania stron internetowych oraz szeroko pojętego marketingu internetowego. Z uwagi na dotychczasową współpracę firmę Sago Media możemy zarekomendować jako solidnego, terminowego partnera w zakresie pisania różnych tekstów z dziedziny copywritingu. Wykonywane zlecenia są zawsze zgodne z wytycznymi, a wzajemna komunikacja przebiega płynnie i szybko.
Anna Brüske
Sago Media to firma, której usługi spełniły moje oczekiwania. Jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy w zakresie tworzenia artykułów dla mnie oraz moich klientów, za co należą się podziękowania.
Paweł Gontarek
właściciel Outnet.pl
Wysoka jakość tekstów, profesjonalizm i terminowość – tak krótko można opisać współpracę z Sago Media. Firmie powierzyliśmy napisanie kilkudziesięciu artykułów o tematyce medycznej. W efekcie otrzymaliśmy teksty, które spełniły nasze oczekiwania.
Marzena Kowalska
dyrektor marketingu LUXMED
Przygotowane przez Sago Media teksty o branży odzyskiwania danych są na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Mile mnie to zaskoczyło, że osoby nie związane bezpośrednio z tematem specjalistycznym mogą przygotować tak dobrej jakości materiały.
Michał Dziamba
właściciel agam.lublin.pl
Współpraca z Sago Media przebiegła bezproblemowo, nasze zlecenie zostało zrealizowane bardzo szybko, według dokładnych wytycznych które zostały przekazane przy jego składaniu. Szybka realizacja za dobrą cenę, oraz indywidualne podejście do klienta – tak w kilku słowach można podsumować naszą współpracę.
Paweł Jędryka
Sago Media powierzyliśmy przygotowanie opisów produktów do sklepu internetowego z odżywkami dla sportowców, otrzymując teksty na jakich nam zależało. Bardzo dobre opisy, profesjonalne podejście oraz terminowość spowodowały, że jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy.
Wioletta Kosakowska
Bardzo polecam usługi firmy Sago Media. Szybko. Konkretnie i profesjonalnie. Świetne wyczucie potrzeb klienta, a do tego konkurencyjna cena. Szczerze polecam.
Jan Sabat
właściciel Sabat Consulting
Sago Media to wiarygodny i solidny partner. Materiały przygotowywane są na czas, rzetelnie i w uzgodnionym zakresie tematycznym. Zlecane prace cechuje profesjonalizm i wysoka jakość. Szybki przepływ informacji jest wartością dodaną naszej współpracy, którą bardzo cenimy.
Dorota Kręcisz
Prezez Zarządu Cafefinance.pl
Firma Sago Media rozpoczęła z nami współpracę w styczniu 2014 r. Swoje usługi wykonuje profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Sago Media to firma solidna i rzetelna a zlecane prace realizowane są terminowo. Podsumowując, w pełni rekomendujemy Sago Media jako kompetentnego i godnego zaufania partnera. W dalszym ciągu zamierzamy korzystać z usług firmy Sago Media i polecamy ją wszystkim tym, którym zależy na indywidualnym i fachowym podejściu do klienta.
Elżbieta Bedyńska
właściciel Babyhop.pl
Agencji Sago Media zlecamy przygotowanie artykułów wysokiej jakości oraz innych materiałów copywriterskich. Wszystkie treści otrzymujemy na czas, a ich wartość merytoryczna spełnia nasze oczekiwania. Do tego sprawna i szybka komunikacja sprawia, że nasza współpraca układa się bezproblemowo.
Bartosz Olejniczak
współwłaściciel Seoway.pl
Praca z firmą Sago Media oznacza terminowość i szybką realizacje zleceń na wysokim poziomie. Jest to solidny partner, z którym współpraca to przyjemność i profesjonalizm w każdym calu. Teksty przygotowywane są ściśle według wymagań klienta. Polecam Sago Media jako partnera godnego zaufania.
Elżbieta Piotrowska-Krzak
Kierownik ds. Rozwoju Produktów Online PKT.pl
Współpraca z Sago Media przebiega sprawnie i terminowo. Teksty przygotowane są w sposób profesjonalny. Polecam.
Paulina Chacińska
E-Commerce Specialist Frisco.pl
Korzystamy z usług agencji Sago Media od kilku miesięcy, zlecając jej przygotowywanie tekstów na strony internetowe. Nasza dotychczasowa współpraca przebiega wzorowo, dlatego z przyjemnością mogę polecić usługi Sago Media innym firmom.
Mateusz Kozłowski
SEO Manager Business Sense
Współpraca z firmą Sago Media trwa od 2014 roku. Do tej pory zrealizowaliśmy wspólnie wiele projektów, cechowała je niezwykła kreatywność i profesjonalizm. Współpracę najbardziej cenimy za elastyczność podczas pilnych realizacji.
Patryk Nowicki
Managing Director Betterment
Solidnie, konkretnie i zawsze na czas. Polecam współpracę z Sago Media.
Rafał Kopyto
Marketing Manager AleRabat.com
Współpracujemy z firmą Sago Media już od dłuższego czasu, jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług. Pomimo że na rynku istnieje wiele podobnych firm oferujących teksty w niższych cenach, warto zapłacić więcej za usługę wyższej jakości. Jak wynika z naszego doświadczenia współpraca z Sago Media przebiega zawsze bezproblemowo. Jakość usług jest adekwatna do ceny. Pełen profesjonalizm.
Piotr Janiczek
Firma Sago to solidny partner na którym można polegać. Wykonuje swoje zadania szybko i profesjonalnie, odciążając mnie z konieczności poprawek czy zmian. Polecam dla każdej firmy, która szuka dobrego kontentu w świetnej cenie.
Michał Piętowski
Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Sago Media. Przygotowywane artykuły były zawsze bardzo dobrej jakości, wyczerpujące temat. Artykuły były zawsze dostarczane terminowo i zgodnie z ustaleniami. Realizowane artykuły dotyczyły dość trudnej tematyki produktów finansowych, ale firma Sago Media zawsze doskonale sobie radziła z zadaniem
Karol Soja
Spcjalista SEO Money.pl
Treści dostarczane przez Sago Media cechują się dobrą jakością oraz szybkim czasem realizacji. Komunikacja z Sago Media to także przyjemne doświadczenie. W ogóle nie czuć tego, że jest to osobna firma z siedzibą w Kielcach. Bardziej odczuwa się to jak gdyby pracowali piętro wyżej w jednym biurowcu:) Szczerze polecam!
Tomasz Stopka
Head of AdSEO
Współpraca z firmą Sago Media jest bardzo profesjonalna i efektywna. Dostarczane teksty są bardzo dobrej jakości. Copywriterzy radzą sobie nawet z trudną tematyką, co jest ogromnym plusem. Wszystko odbywa się w bardziej miłej atmosferze, stałym kontakcie i terminowo. Polecamy!
Mariola Garaj
Project Manager Plus Clients
Terminowość, wysoka jakość pisania treści, rozumienie zasad SEO to cechy, które wyróżniają firmę Sago Media. Partner godny polecenia.
Hanna Borowiak
Współpraca z Sago Media przebiegała bez zastrzeżeń. Ze względu na specyfikę zamówionych przez nas tekstów (techniczne opisy), nie każdy copywriter poradziłby sobie z tym zadaniem. Sago Media sprostała temu wyzwaniu, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi.
Paweł Minkina
Jesteśmy zadowoleni z treści realizowanych przez firmę Sago Media. Artykuły są merytoryczne, zawierają wszystkie najważniejsze szczegóły w obrębie danej tematyki oraz pisane są w zgodzie z wszelkimi zasadami copywritingu. Terminowość jest jedną z największych zalet Sago Media. Z całą pewnością możemy polecić skorzystanie z usług firmy Sago Media.
Damian Lutowski
SEO Manager Rankomat.pl
Agencja Sago Media dała się poznać jako solidny partner, spełniając nasze oczekiwania w odniesieniu do treści na stronę internetową. Jakość otrzymanych tekstów okazała się zadowalająca. Nasza współpraca przebiegała bezproblemowo, co skłoniło nas do jej kontynuowania
Anna Drozdowska
Starszy Specjalista ds. Produktu Idea Money
Z agencją Sagomedia współpracujemy już od dłuższego czasu, zlecając jej przygotowywanie tekstów na strony www naszych Klientów. Wszystkie materiały otrzymujemy w terminie. Nigdy się nie zdarzyło, aby teksty nie były dopasowane do naszych potrzeb - zawsze niosą za sobą konkretną wartość merytoryczną, spełniając jednocześnie wymogi SEO. Podsumowując, wszystkim szukającym dobrego contentu śmiało polecamy współpracę z Sagomedia
Sebastian Suma
CEO Sempai
Sago Media to bardzo dobre pióra i autorzy specjalizujący się w wielu tematach. Ich artykuły są wartościowe, ciekawe i rzetelnie napisane. Świetnie się je czyta! Sago Media to dobra, solidna i godna polecenia firma, a współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność.
Karolina Przybysz-Smęda